Calligraphy Health

Co to jest Calligraphy Health?

Calligraphy Health to wewnętrzny system dobrego samopoczucia stworzony przez Mistrza Zhen Hua Yang, aby pomóc ponownie połączyć się ze sobą i złagodzić współczesne problemy, takie jak stres, lęk, depresja,  przewlekły ból i inne. Jest to innowacyjny program ćwiczeń, medytacja w ruchu, której korzenie są głęboko osadzone w holistycznych i tradycyjnych praktykach Indii i Chin, jako połączenie potężnych systemów- Tai Chi, Qi gong, Jogi oraz techniki Chińskiej Kaligrafii. Jest to  holistyczna metoda pracy ze swoim ciałem i umysłem, która służy samouzdrawianiu.

Praktyka ta łączy oddech, umysł i ruch, aby przywrócić ciało do zrównoważonego, szczęśliwego i zdrowego stanu. Jest to system ćwiczeń, który poprawia krążenie krwi, poprawia funkcjonowanie narządów, poziom energii, a także uspokaja umysł.

Dzięki regularnej praktyce i ćwiczeniu określonych, ustrukturalizowanych ruchów oraz koncentracji na umyśle i oddechu, możesz doświadczyć stabilizacji nastroju oraz poprawy siły i sprawności. Calligraphy Health powoduje w dużej mierze lepszą cyrkulację krwi a to powoduje płynność, przepływ i równowagę w Twoim ciele. Ta równowaga przekłada się z czasem na osiąganie równowagi w życiu, pozwala lepiej radzić sobie ze stresem.

Jako medytacja w ruchu praktyka Calligraphy Health powoduje rozluźnienie, odprężenie. To Twoja podróż w głąb siebie. To medytacja w ruchu zapewniająca namierzanie i usuwanie blokad w naszym ciele, zarówno tych emocjonalnych jak i fizycznych. Zmniejsza odczuwanie stresu, lęku, rozpuszcza traumy. Podstawowym celem Caliigraphy Health jest zwiększanie jakości życia poprzez lepsze zarządzanie energią Qi oraz samoleczenie, jeśli organizm tego potrzebuje. Dzięki Calligraphy Health uczymy się, jak prowadzić ruchy ciała ze środka ciała. Te ruchy działają na masowanie naszych narządów. W połączeniu z naturalnym oddechem i spokojnym układem nerwowym działają jako naturalny serwis narządów wewnętrznych, przywracają lub utrzymują zdrowie i dobre samopoczucie.

Korzyści z praktykowania Calligraphy Health dla Twojego organizmu to w szczególności:

Praktyka Calligraphy Health jest niezwykle prosta, nie wymaga dobrej kondycji, możesz ją zacząć w każdym momencie. To płynne, u strukturalizowane ruchy, niczym powolny taniec, medytacja w ruchu połączona z właściwym oddychaniem. Najpierw robisz je z nauczycielem, po to by nauczyć się wykonywać je samodzielnie i wprowadzić do swojej codziennej rutyny.

Zapraszam cię na sesje indywidualne, pakiety będące wsparciem prowadzonej terapii psychologicznej lub organizowane cyklicznie zajęcia grupowe.

Mistrz Zhen Hua Yang- twórca i nauczyciel metody Calligraphy Health

Jest ekspertem w dziedzinie energii, wychowankiem Shaolin. Wspierany przez ponad 400-letni rodowód rodzinny, wiedza Mistrza Yanga jest przesiąknięta starożytnymi wewnętrznymi systemami i technikami, wpływem jego nauczycieli, a także osobistymi doświadczeniami.  Jego pierwszymi nauczycielami poza dziadkiem i ojcem, którzy również byli Mistrzami, byli mistrzowie sztuk walki i energii ze świątyń Shaolin i Wudang. Mistrz Zhen Hua Yang poprzez wnikliwą obserwacje i swoje doświadczenie w sztukach walki stworzył styl, który ma uruchomić mechanizmy samoleczenia i przynieść spokój umysłu oraz dobre samopoczucie.

"Calligraphy Health przyspiesza połączenie ciała / umysłu, otwierając drogę do lepszego zdrowia, wewnętrznego spokoju, szczęścia i długowieczności."

Aktualnie proponowane kursy i warsztaty Calligraphy Health

Zadowoleni Klienci

5/5
Psycholog Marta jest kompetentna.
Jej kreatywność w odkrywaniu nowych możliwości dla jej pacjentów budzi mój podziw. Szczególnie bardzo rozwijające są wspólne wyjazdy. Dzięki jej pomocy stałam się osobą świadomą swoich emocji i nauczyłam się jak z nimi postępować. Polecam Panią Martę to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. ANETA
5/5
Polecam Panią Bartczak. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.
Po każdej wizycie jestem w stanie wyciągnąć wnioski i jestem zmotywowana do działania. Moje życie zmienia się na korzyść. Serdecznie polecam. 🙂🙂 ANONIMOWA
5/5
Polecam z całego serca. Pani Marta Bartczak jest bardzo dobra w swoim fachu. Zaangażowana w rozmowie. Jeśli potrzebujesz pomocy to na pewno ją otrzymasz. MALGOSIA