Jak Zredukować Stres i Żyć Spokojnie

Categories: Jak zredukować stres
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Kurs online został przygotowany tak, abyś mógł go ukończyć samodzielnie. Zawiera 4 nagrania, które polecam robić raz w tygodniu, aby pomiędzy spotkaniami mieć czas na własną pracę, obserwację siebie pod kątem poruszanych treści i wykonanie zalecanych zadań.

Głównym założeniem kursu jest to, że stres może być dobry i motywować do działania, pod warunkiem, że nauczymy się nim dobrze zarządzać. Praca ma na celu zdefiniowanie stresu i sprawdzenie, jakie funkcje pełni w naszym życiu. Jakie korzyści czerpiesz ze stresu? Podczas warsztatu poznasz metody prawidłowego oddychania oraz tego, jak wykorzystać oddech do wyciszenia i relaksu. Dodatkowo poznamy metody relaksacyjne i wizualizacyjne. Obszernym blokiem naszej pracy będzie przyjrzenie się Twojemu sposobowi myślenia i ćwiczenie zmiany myślenia na bardziej pozytywne. Poznasz zdrową semantykę, a my przećwiczymy zmianę Twojego sposobu myślenia i postawy. Zwrócę uwagę na to, jak ważna jest postawa ciała.

Do każdego spotkania dołączone są załączniki w formacie PDF, które warto wydrukować, gdyż ułatwi to wykonanie poszczególnych ćwiczeń.

Cennym dodatkiem jest nagrany przeze mnie relaks według Treningu Jacobsona i Afirmacji wzmacniających pozytywne myślenie.

Show More

Course Content

Instrukcja do warsztatów

  • Wprowadzenie
    03:55

Relaksacja – wg Jacobsona

Redukcja Stresu

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet

Want to receive push notifications for all major on-site activities?