Soul Body Fusion®

Co to jest Soul Body Fusion?

Twoja dusza jest twoim połączeniem z bogactwem i mocą Uniwersalnego Źródła. Kiedy ciało i dusza są źle zestrojone, nie możesz być bosko-człowiekiem, jakim powinieneś być.

Wielu z nas jest w konflikcie ze sobą, potykając się bez pełnej mocy i obecności naszego ducha. Traumy życiowe, nadużycia i rozczarowania mogą powodować brak synchronizacji częstotliwości energetycznych duszy i ciała. Soul Body Fusion® to prosty, bezpieczny i szybki proces, który możesz wykonać na sobie i innych, który ponownie wyrównuje ciało na poziomie komórkowym z najwyższym możliwym światłem, jakie może utrzymać. Zmiany są trwałe i niekończące się.

Czy możesz sobie wyobrazić, jakie to będzie uczucie, gdy częstotliwość Twojej Duszy i Ciała będzie w pełni i trwale połączona.

Soul Body Fusion®️ to prosta metoda, działająca na zasadzie rezonansu, gdzie dzięki wyrażonej przez Ciebie intencji przywracasz zestrojenie ciała na poziomie komórkowym. Metoda ta sprawia, że połączenie znaszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne a nasza wyjątkowość rozpromienia nasze życie, związki i otoczenie.

SBF powoduje interaktywny proces, w którym dusza stymuluje komórki do harmonizowania się z coraz wyższymi częstotliwościami. Tym samym jest to katalizator przyspieszonego rozwoju i wzrostu.

To oznacza również, że zyskujesz więcej energii. Im bardziej zintegrowana jest dusza z Twoim ciałem, tym swobodniej płynie Twoje życie.

Soul Body Fusion®️ jest dla Ciebie gdy:

Fuzje Soul Body Fusion®️ są niezwykle proste i nie wymagają żadnego wysiłku. Niektórzy wręcz uważają, że są zbyt łatwe. Najlepiej odbyć trzy sesje Soul Body Fusion®️ – dzięki czemu pokonasz blokady wewnętrzne, zyskasz harmonię i będziesz w stanie podejmować trafniejsze decyzje zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wzmocnisz swoją intuicję, otworzysz się w pełni na siebie i możliwości w Twoim życiu. Trzy sesje powinny wystarczyć abyś mógł proces kontynuować samodzielnie. Możesz oczywiście kontynuować go ze mną.

"Każdy z nas ma piękną duszę, ale wielu z nas często nie jest w stanie w pełni zintegrować jej z ciałem fizycznym. Żyjemy praktycznie z zaciągniętym hamulcem ręcznym i nie jesteśmy w stanie przyciągnąć zdrowia, bogactwa i dobrego samopoczucia, które są naszym przyrodzonym prawem. Jonette Crowley"

Jonette Crowley – twórczyni Soul Body Fusion®️ – techniki, służącej uzdrawianiu i osiąganiu pełni człowieczeństwa. Jest uznaną na świecie nauczycielką duchową, założycielką Center for Creative Consciousness (Centrum Kreatywnej Świadomości), organizacji, dedykowanej duchowej transformacji.

Jonette Crowley jest badaczem i odkrywcą-zarówno na płaszczyznach wewnętrznych, jak i w podróżach po całym świecie. Jest współczesną mistyczką, obdarzoną zdolnościami jasnosłyszenia i uzdrawiania oraz wyjątkową możliwością otrzymywania energii, która umożliwiają innym doświadczenie ich własnej wewnętrznej prawdy. Jonette Crowley prowadzi warsztaty transformacji i odosobnienia w USA i w Europie. W środowisku nazywana jest często duchową Indianą Jones.

Zadowoleni Klienci

5/5
Psycholog Marta jest kompetentna.
Jej kreatywność w odkrywaniu nowych możliwości dla jej pacjentów budzi mój podziw. Szczególnie bardzo rozwijające są wspólne wyjazdy. Dzięki jej pomocy stałam się osobą świadomą swoich emocji i nauczyłam się jak z nimi postępować. Polecam Panią Martę to świetna specjalistka w swojej dziedzinie. ANETA
5/5
Polecam Panią Bartczak. Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie.
Po każdej wizycie jestem w stanie wyciągnąć wnioski i jestem zmotywowana do działania. Moje życie zmienia się na korzyść. Serdecznie polecam. 🙂🙂 ANONIMOWA
5/5
Polecam z całego serca. Pani Marta Bartczak jest bardzo dobra w swoim fachu. Zaangażowana w rozmowie. Jeśli potrzebujesz pomocy to na pewno ją otrzymasz. MALGOSIA